Tablica ogłoszeń

22 grudnia 2014r.

31 grudnia 2014r.

Przerwa świąteczna


2 stycznia 2015r.

i 5 stycznia 2015r.

dni wolne od zajęć
lekcyjnych

Librus e-Dziennik

  

Ostatnie wydarzenia

19.12.2014r.
Spotkania klasowe
i szkolne Jasełka
łańcuch choinkowy
więcej

15.12.2014r.
Konkurs na najdłuższy
łańcuch choinkowy
więcej

5.12.2014r.
Na nowe boisko każdemu blisko
więcej

28.11.2014r.
Andrzejki - wróżby i zabawa
więcej

26.11.2014r.
Dzień Konsumenta
więcej

26.11.2014r.
Dzień bez papierosa
więcej

25.11.2014r.
Spotkanie z Mistrzem
więcej

21.11.2014r.
Dzień Życzliwości i pozdrowień
więcej

20.11.2014r.
I Ogólnopolski Dzień Praw Dziecka
więcej

18.11.2014r.
Wizyta harcerzy
więcej

6.11.2014r.
Narodowe Święto Niepodległości
więcej

31.10.2014r.
Kwesta na Starym Cmentarzu
więcej

23.10.2014r.
„Opowieść o Żydach polskich.
Lekcja na żywo w każdej
szkole”
więcej

22.10.2014r.
Spotkanie w bibliotece
więcej

18.10.2014r.
Rajd PTTK 2
więcej

16.10.2014r.
Dzień Ruchu
i akcja "Jabłko"
więcej



Najważniejsze wydarzenia 2014/2015

STREFA MŁODYCH





www.strefamlodych.pl

Ważne informacje o szkole

 

Dzisiaj zakończyliśmy ten rok kalendarzowy spotkaniami klasowymi i szkolnymi jasełkami.

Do zobaczenia w nowym 2015 roku. 


relacja fotograficzna


Wszystkim życzymy wspaniałych i rodzinnych świąt spędzonych wśród przyjaciół, spełnienia marzeń i pomyślności oraz samych słonecznych i pogodnych dni w Nowym Roku.


list Pani Minister Edukacji Narodowej do Rodziców

Fotoreportaże i wystawa zdjęć

Miejsce na Twój fotoreportaż...
 oferta edukacyjna spacer po szkole 
opinie o szkole

W szkole

Dyrektor szkoły
Jolanta Prochaska
pn.- pt. 8.30 - 15.00
Sekretariat
Katarzyna Guga
pn.- pt. 8.00 - 15.00
Pedagog
Urszula Kordelska
pn.  9.00 - 14.00
wt.  8.15 - 9.45
śr.  10.00 - 15.00
czw.10.00 - 13.00
pt.  8.30 - 14.00
Logopeda
Olga Hadław-Klimaszewska
pn. 7.30 - 9.55wt. 14.50 - 16.30śr.  8.15 - 9.55czw. 14.50 - 16.30pt.  7.30 - 9.55
Pielęgniarka
Elżbieta Perlińska
czw.8.15 - 15.00
pt. 12.00 - 15.30
Wychowawcy klas
kl.1a - B.Firkowska
kl.1b - P.Malesa
kl.1c - J.Zbirosz
kl.1d - B.Kijewska
kl.2a - M.Malinowski
kl.2b - D.Tomczak
kl.2c - U.Kiriczenko
kl.3a - I.Antosiak
kl.3b - H.Jaśkiewicz
kl.3c - U.Muszyńska
Rada Rodziców
przew.p.B.Demiańczuk
Samorząd Uczniowski
przew.D.Frąckiewicz (kl.3a)
z-ca D.Rogala (kl.3b)
sekr.N.Inerowicz (kl.1a)

Udział w projektach